GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 9535525

nr 953 5525

Skålar

19 st, Japan, diameter: 8, 5

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 6 april 2015
kl 18:30:35

6/4 18:25:35 1      Vinnande bud